![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSCGj0RxvQ7s4UQRve2XPu8O2KCUdFpnpbk9LGbQVlS5cOMJUVFHX6pAZuBtwNlOCPoivxuU8RXZ_sPG-gy_qOJYYv0vn8Yrq1wc0JGJ-b5R-7CYD0MzXHOZHhzB_Pa9jN_RyaOA93YR-5EMZwV-DTe94gphRJNLwkk6dR-_5sRYPE8nd7ZKhzAB3dUl0/w640-h426/tsitsipas.jpg)
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς υπέταξε με 2-1 σετ τον Ντούσαν Λάγιοβιτς στα ημιτελικά του Barcelona Open έπειτα από ανατροπή και με εντυπωσιακή εμφάνιση στο 3ο σετ. Ο Κάσπερ Ρουντ αντίπαλός του στον τελικό της Κυριακής (19:00).
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς έκανε το καθήκον του στα ημιτελικά του Barcelona Open απέναντι στον Ντούσαν Λάγιοβιτς και με 2-1 σετ (5-7, 6-4, 6-2) έπειτα από ανατροπή προκρίθηκε στον τελικό της Κυριακής (19:00), όπου θα αντιμετωπίσει τον Νορβηγό Κάσπερ Ρουντ, νο6 της ATP.
Περισσότερα: gazzetta
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου