![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgOkcU7mJZAXLgztvL7dHVk5U1aSA_HLqkHU5DzgTjnHa9aGCCkqpSdX5i3YoTGYD6J27MtO6aZTH7zAbc_w0aJMZoa68pbbG10LF7gIouDHPPtVB2YoG3YMRn9rewAESLbtDVNeNwd2rpBnFIYuKtHTISdtG7P8h5u-t47qVqdImK5gbnqucjOapPPTjY/w640-h362/spor.jpg)
Ο Παναθηναϊκός κατάφερε να... σπάσει την έδρα του Ολυμπιακού και με μεγάλη νίκη 3-0 σετ μείωσε στη σειρά των τελικών (2-1), στέλνοντας τη σε τέταρτο παιχνίδι το οποίο θα διεξαχθεί στο κλειστό του Μετς.
O Παναθηναϊκός, με την πλάτη στον τοίχο, απέδειξε πως έχει σφυγμό και κατάφερε να κάνει το break στο κλειστό γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη» επικρατώντας του Ολυμπιακού με 3-0 σετ (15-25, 22-25, 20-25). Οι «πράσινες», έτσι, έστειλαν τη σειρά των τελικών σε τέταρτο ματς, το οποίο είναι προγραμματισμένο για την Τετάρτη 24 Απριλίου στο κλειστό του Μετς.
Περισσότερα: gazzetta
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου