![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtmZZsApKUglW-o41iXiNs1MXFL6EA6MHxhsEqYXi2moYZBdSJVC-4paIdrpR9f0UTp_NoUKhbD2YvnBlynVlPlk5Wk1o2-1KXoE504M2SO5x9bvxa02_B6nfOPdnDiZII59KtEG2g9_VI65NId0qzlcSqYMA7t8lN5_nvO1k7QkMl7QCVs7zVbUrgmhA/w640-h356/survivor7.jpg)
Την μεγάλη ένωση παρακολουθήσαμε στο επεισόδιο της Κυριακής με τους παίκτες να φρεσκάρονται, να τρώνε, να πίνουν και να δίνουν ρεσιτάλ ερμηνείας.
Την νίκη στον διαγωνισμό τραγουδιού κέρδισαν ο Τζέιμς Καφετζής και ο Γιώργος Γκιουλέκας οι οποίοι και θα έρθουν μαζί στο επόμενο πάρτι ένωσης ώστε να ξανά τραγουδήσουν.
Εμφάνιση γκέστ έκαναν η Ρία Κολοβού, ο Μάριος Πρίαμος και ο Τάκης Καραγκούνιας που είχαν κερδίσει έπαθλα στο περσινό survivor.
Το πάρτι ολοκληρώθηκε με την εμφάνιση του Σάκη Ρουβά ο οποίος ξεσήκωσε και τους Έλληνες παίκτες αλλά και τους Τούρκους που ήρθαν λίγο αργότερα κατά την διάρκεια του διαγωνισμού τραγουδιού.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου