![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjyzHlNtQxVOjjNgKjtj93rSbxjJjLcNecyN2ov8T0s4YyBba_WIR3AXzLzRWGqDvdH9yI26O4lKXdvBNonub98TdvIR-lUjDM4cdo8I1YQhB-W4OhorpyeEN44TDHbOXGBPSLVluMR0U9NdPLBqbgxsFmdJVsRW6riaiiUJxqsWS4a_KZN5SQe-iaBdXQ/w640-h356/survivor7.jpg)
Τέταρτος αγώνας ασυλίας και οι ομάδες τα έδωσαν όλα για να σώσουν τους συμπαίκτες τους. Η νίκη ωστόσο με σκορ 11 - 12 πήγε στους κόκκινους.
Ένταση είδαμε ανάμεσα σε Σταμάτη και Αλέξη καθώς ο πρώτος φαίνεται πάνω στην ένταση του παιχνιδιού είπε στην Ασημίνα "Πέσε" εννοώντας να ακουμπήσει στο χώμα ώστε η Χρύσα να κερδίσει μερικά λεπτά παραπάνω. Η φράση αυτή έφερε αντιδράσεις από τους κόκκινους με τον Σταμάτη ωστόσο να ζητάει συγνώμη.
Στο συμβούλιο του νησιού είδαμε την αντιπαράθεση Σταμάτη - Αλέξη για το προηγούμενο θέμα. Στην συνέχεια οι μπλε ψήφησαν την Σταυρούλα ως τέταρτη μονομάχο ενώ λίγο πριν κλείσει ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε πως μετά από αυτή την αποχώρηση θα ακολουθήσει μια ακόμη και μετά θα έρθει η ένωση.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου