![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgOaeqVd-W3I6Jmi9P5WEMSr7aXdjOOR4O6P6ywwa6MR-cDkkwmbnsEyC-tixqFE6XTMlB4_OTBiQhgh_cbXIHisy2TUUTno7AE-H2t5Nj0ewq-bAckz0R-i_1Bfvv6mgdddoMtokBWoCcd8bm9LSlNiXQMqG-67gZlcDvVxCD74wmrtCTiazivyR9doeg/w640-h356/survivor7.jpg)
Τον τρίτο αγώνα ασυλίας παρακολουθήσαμε στο επεισόδιο της τρίτης με τους διάσημους να επανέρχονται στις νίκες και τους μπλε να οδηγούνται σε ψηφοφορία.
Στο συμβούλιο του νησιού ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε στους παίκτες ότι έρχονται κάποιοι νέοι αγώνες οι οποίοι θα λήγουν στους 12 πόντους. όταν ωστόσο η μια ομάδα φτάσει τους 8 πόντους τότε οι ομάδες θα αγωνίζονται όπως όταν είναι σε flag race με την διαφορά ότι στον τελικό στόχο θα βαράνε και οι δυο παίκτες της κάθε ομάδας.
Ακολούθησε η ψηφοφορία των μπλε από όπου προέκυψε ο Ρόμπ ως τρίτος υποψήφιος ενώ στην συνέχεια ο Γιάννης Περπατάρης έδωσε τον Νίκο Γκάνο ως τέταρτο υποψήφιο προς αποχώρηση.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου