![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieMXUzq7sjYPys6CbZqNnzyHDgE-Ft5nPe1KGnZndEMvOwOGku2JZSumBeV_Uqdezyk9ZxKKthyphenhyphenrf5rx_W70uEMKatuNGrixUcvNAIcWOXnHcSjGm0uVZbvT_Y3XbsqOfnZK9oONRpjcjjZ5z4WsAAL5FBIN4MGqb78UfBcZ8a9z79IsSFt06lgT62CeA/w640-h360/sok.jpg)
Με τον χειρότερο τρόπο έκλεισε το θρίλερ εξαφάνισης της 41χρονης εγκύου στη Θεσσαλονίκη καθώς σήμερα εντοπίστηκε η σορός της μέσα σε ένα μπαούλο σε δασική περιοχή της Χαλκιδικής, μεταξύ Τριγλίας και Γαλάτιστας.
Σύμφωνα με πληροφορίες από αστυνομικές πηγές, για τη δολοφονία της έχουν συλληφθεί ο σύντροφός της καθώς και ένας φίλος του.
Όπως εξήγησαν οι ίδιες πηγές, η ιστορία αποκαλύφθηκε από τον φίλο του συντρόφου της 41χρονης ο οποίος, εξεταζόμενος από τους αστυνομικούς, ομολόγησε πως η 41χρονη δολοφονήθηκε από τον σύντροφό της και πως αυτός βοήθησε ώστε να μεταφερθεί στην περιοχή που εντοπίστηκε.
Περισσότερα: protothema
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου