![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJVB4IwrPfHzdxi2IEOQtIZvOK-ZT_G54hHqH1BS8470XLHIl8kDLxN_v4L8PjRKtOGvYMp1qaHJ-wNiZxiHjRqzCGGz6jP5VVx0rCMJpx3nOXUsNuJPP3QL6bhaTV-dUOFg6Sjnjw3ktTDotDYQ2h9Y8oxUqRV92ea54tHDsyByPTCLkLdH0nP2t5qHI/w640-h386/woman.jpg)
Στην εκπομπή «Πρωταγωνιστές» και τον Σταύρο Θεοδωράκη μίλησε η Νίκη Γκαραβέλη, μία από τις δύο γυναίκες πιλότους F-16 που υπάρχουν στην Πολεμική Αεροπορία για την εμπειρία της πίσω από το πιλοτήριο του μαχητικού αεροσκάφους.
Η πιλότος ξεκίνησε λέγοντας πως τοποθετήθηκε στο αεροδρόμιο της Αγχιάλου τον περασμένο Δεκέμβριο, όπου και πέρασε την αρχική της εκπαίδευση με F-16 έως και τον Ιούνιο και πλέον από τον Αύγουστο και μετά ανήκει στην 341 μοίρα.
Περισσότερα: newsbomb
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου