![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEig1D8Wizt7XUI4LOydJnouU02rwJs-_Rsh_V6owCX1cGTyHa8MaAX8BLRzif6FBijNoc_sz7FIZYiJ-i-IQr3oqRhPhNnEkRkUufxudGtIUPDhuDotCarTX-Foht8SswUs9CF0Hjnt-fFtxoUrAM9UcArbommtvcHL75a44ONsUEmJsnckPbne27Hr9oM/w640-h360/tree.jpg)
Στην τελική ευθεία για τις γιορτές των Χριστουγέννων μπήκαν από το βράδυ της Τετάρτης τα Τρίκαλα καθώς φωταγωγήθηκε το υψηλότερο φυσικό χριστουγεννιάτικο δέντρο της χώρας.
Ο Δήμος Τρικκαίων και η e-trikala ΑΕ δημιούργησαν την πιο όμορφη γιορτή για όλους και όλες, τρικαλινούς και επισκέπτες, στην κεντρική γέφυρα και μπροστά από την κεντρική πλατεία. Ο δήμαρχος της πόλης, Νίκος Σακκάς, ευχήθηκε σε όλους και σε όλες καλές γιορτές, τονίζοντας τη χαρά των γιορτών.
Περισσότερα: protothema
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου