![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjUu3CxWpegpUHfeeaLzFgsdnmLkrZFdT4YTuCHwl12Kdo8Ljsw_-QdUSc_m-SBhh1QI6B8vfbothkPwOM6ACuWhFA7CdRXGdBSCs9Dh7faCXruSgRfsDGK17MWMulblIIqbntY81SC3XnCSDUIO_9T6EBe5msbYVEozZYQ1InQDAVYtwOV1upYobIqjoA/w640-h360/naksos.jpg)
Συναγερμός σήμανε το απόγευμα της Δευτέρας (27/11) στο λιμάνι της Νάξου. Σύμφωνα με την ανακοίνωση του Λιμενικού, το πλοίο Blue Star 1 εκτελούσε το δρομολόγιο Θήρα-Νάξος-Πάρος-Πειραιάς.
Μεταξύ των επιβατών που είχαν εγκλωβιστεί υπήρχαν παιδιά και ηλικιωμένοι. Σύμφωνα με νεότερη ενημέρωση, λίγο πριν τις 20:00 η μπουκαπόρτα του πλοίου άνοιξε και οι επιβάτες με προορισμό την Νάξο αποβιβάστηκαν με ασφάλεια.
Περισσότερα: zougla
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου