![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQ54XD5WIdUnVAvuYrSrd-ofBh3iyT2ZjWT4czLfDObi2LJM-7AtcxmhX2oP5a0Kl9eF_xJ5gmie0Yoxhla5vfeQk67SvrSxHqYvW892Yi_dZpvlA3i069YWFRibm3RUaXpv2XgWMK6GqMr9zHiM8Q-07UpqqhgSBFU12Bsvo1UCU_w0dQP5XAlMK8A5g/w640-h396/kalivatsis.jpg)
Στην εκπομπή «I love Σου Κου» βρέθηκε ο Σωτήρης Καλυβάτσης, όπου και μίλησε για τους ΑΜΑΝ, αποκαλύπτοντας ότι ο ίδιος ήθελε να συνεχιστεί και πώς ο Αντώνης Κανάκης ήταν αυτός που ήταν αρνητικός.
«Εκείνο το πράγμα έκανε τον κύκλο του και διάφορους λόγους τελείωσε και από εκεί και πέρα τράβηξε ο καθένας το δρόμο του. Εγώ ήθελα να συνεχίσουμε να κάνουμε το ΑΜΑΝ, ο Αντώνης είχε στο μυαλό του να κάνει άλλα πράγματα και δεν συμφωνούσαμε», είπε αρχικά και συνέχισε:
Περισσότερα: newsbeast
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου