![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfFBEqZkbpPYhTzYqL2JWfEigENYoYtAvPi6JHDJKcKOeaTdmvYny23Qc-ksF7KPEoVJIQUyN7bd2auys4ZW_fHp6gDg2dro0eTNeU0ra9qRs9ZU4ftNrOhlMfgFsEib36ctbPL4S9XDCPiNCoQD-qOBnvwv4S-xFIM4qHi4T0EYGTw50p9_YkSKFg/w640-h426/protomagia.jpg)
Με τραγούδια και χορούς πάνω από 7 χιλιάδες άνθρωποι υποδέχτηκαν την Πρωτομαγιά, στη μεγάλη μουσική γιορτή που διοργάνωσε και φέτος, η Περιφέρεια Αττικής σε συνεργασία με τους Δήμους Ιλίου και Αγ. Αναργύρων-Καματερού, στο Μητροπολιτικό Πάρκο «Αντ. Τρίτσης».
Τους πολίτες υποδεχόταν από νωρίς το μεσημέρι ο περιφερειάρχης Γιώργος Πατούλης μαζί με τον δήμαρχο Αγ. Αναργύρων- Καματερού Σταύρο Τσίρμπα και τον αντιπεριφερειάρχη Δυτικού Τομέα Ανδρέα Λεωτσάκο.
Περισσότερα: enikos
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου