![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhra4cwOqO60Wy1XGagw-N1kSXRbCKURX8NVq_oibBaTQ5ORXPtRTX4eViz3AMjx2uA7pPzA1-ANittqclJ6cpX9bmdvaViSIHwuykB07xraxloRrmYws0SQVBdoRviGlkQkKXYT2O3VUb0V_xOnkq7p1Ii5mcuIgu_RZdbfulihN1DGkESsZ0RO6Hn/w640-h366/larisa.jpg)
Σε μία αποκάλυψη-σοκ προχώρησε το Open, το οποίο επικαλούμενο το βιβλίο βαρδιών και το πρόγραμμα Απριλίου για τον σιδηροδρομικό σταθμό των Παλαιοφαρσάλων ανέφερε ότι ο έμπειρος σταθμάρχης Λάρισας (σ.σ. ο συμβασιούχος) που είχε βάρδια την μοιραία νύχτα του δυστυχήματος των Τεμπών, παραμένει κανονικά στη θέση του, παρότι έχει ασκηθεί εναντίον του ποινική δίωξη σε βαθμό κακουργήματος!
Περισσότερα: newsbreak
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου