![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJO3zXjHVJF61RpEJKcd9X_eH2BalWCYto43zNrIYDL8zEiBmTX0_yXC28DFDsV2cd8oSUlqSoGtJFmdvSCRQREsNC1MyswOs4oDPaAWABXe_vKyxyLas9hHegd-2ZKEbNha6KONGuWWs/s640/jakietsan.jpg)
Το υπερθέαμα του θρύλου των πολεμικών τεχνών, υποδέχεται το κλειστό γήπεδο του Γαλατσίου ενόψει των Χριστουγέννων.
Το «Christmas Theater» θα γεμίσει με μία ομάδα πολεμιστών Kung Fu που δημιούργησε ο βραβευμένος με τιμητικό «Oscar» , Jackie Chan. H ομάδα «Jackie Chan Long Yun Kung FuTroupe» που έχει δάσκαλο της τον μεγάλο μύθο του Kung Fu θα παρουσιάσει ένα μαγευτικό πρόγραμμα που θα ξετρελάνει μικρούς και μεγάλους.
Περισσότερα: tlife
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου