![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjUpam_U9BiOYQF2fCGpPgRPx4k27Sp6_WSbfurjBHk62vObJsw6-307HCqhqhyMtj0cMTbItlhKoRanOYw34ROZ3-eRQWsW0HdsQFRbDBq_vdX2tg78qPg3_43v6c0vXjVKAzdBP8Rb6De/s640/ilios.jpg)
Πάλι μας έρχεται η σκόνη-Ο καιρός μέχρι το Σάββατο την ατμόσφαιρα θα παρατηρείται αραιή σκόνη τις επόμενες ημέρες, ενώ η θερμοκρασία ανεβαίνει και άλλο. Σήμερα, η θερμοκρασία θα ανέλθει στους 29 βαθμούς στο εσωτερικό, στους 25 στα νότια και ανατολικά παράλια, στους 24 στα δυτικά και βόρεια παράλια και στους 22 βαθμούς στα ψηλότερα ορεινά.
Απόψε, ο καιρός θα παραμείνει κυρίως αίθριος ενώ η αραιή σκόνη που θα παρατηρείται στην ατμόσφαιρα αναμένεται ότι σταδιακά θα αρχίσει να υποχωρεί. Τις αυγινές κυρίως ώρες ενδέχεται τοπικά να σχηματιστεί αραιή ομίχλη και χαμηλή νέφωση, κυρίως στα νοτιοανατολικά . Η θερμοκρασία θα πέσει γύρω στους 15 βαθμούς στο εσωτερικό, στα νότια και στα ανατολικά παράλια, στους 14 στα δυτικά και βόρεια παράλια και στους 12 βαθμούς στα ψηλότερα ορεινά.
Περισσότερα: offsite
Φώτο: συνείδηση
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου