![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEwTOrv2HKrS44H0DjqbVxnRnnu_9Om7JHyC8UYgVVkr60Q6mCnbsOATDnCMmI52_pSRChlbPp5W0B7q2NgXb0vbQLQo7pxu3wGFM58yEgpr4mKYa0mWmqdFFhxtnUXbg-9ltKlTdCTbw/s640/ermis.jpg)
Τετράποδος τηλεαστέρας, «βοηθός» ψυχιάτρου και πιστός φίλος. O Ερμής διεκδικεί με αξιώσεις τον τίτλο του... Νο 1 σκύλου της φετινής χρονιάς.
Πρωταγωνιστής στο τελευταίο διαφημιστικό σποτ γνωστής εταιρίας τηλεπικοινωνιών για το οικογενειακό πακέτο που επιλέγει ο «Νο1 μπαμπάς», το όμορφο και πανέξυπνο λαμπραντόρ βρίσκεται καθημερινά στο ιατρείο του δικού του «μπαμπά».
Περισσότερα: Espresso.gr
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου