![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSQT343KXHHP2v0HoArAyrVL2mgEWiLjqxpoTLCihG_8PWsHl1oRHfkJ2jMgxRYA8QXzQ1gFkB2izSxafZQmV0BHoN2wHfJDUdUhT2NamZ7m4TrLh_uX4dhf2a4goGjG2LcFNj2ubSh5Ucq6dRbDNj3T5eknlW9qwpfYkCwZNk4kjcKnP2dayqzJxBCtA/w640-h356/survivor7.jpg)
Αγώνα με έπαθλο επικοινωνίας παρακολουθήσαμε στο επεισόδιο της Πέμπτης με την κόκκινη ομάδα να παίρνει την νίκη και με διαφορά στο σκορ.
Δεν έλειψαν οι έντονες στιγμές στον αγώνα καθώς η επιμονή του Φάνη να μείνει εκτός τρίτων ματσαρισμάτων η Σταυρούλα, δημιούργησε εντάσεις στην ομάδα των μπλε.
Τέλος είδαμε τον αγώνα των μονομάχων με τις τέσσερις παίκτριες να τα δίνουν όλα για την παραμονή τους στο παιχνίδι. Η Ιωάννα Τζαβέλα ήταν τελικά η παίκτρια που αποχώρησε.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου