![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMZ9fWwXJX4ypP2604pRk-8c6WG9hVPqCpven_4YXLyjvdfzorFM_C5Y4cM4-KhgpL9BoPLvWSwALSV4eMUv8ReABMfcAFtpdzZYFY39wO5cBgvKb6_wJOrh7NcDec8xolL2SosWztxqOgIy8DNrED7pPQECVXjNCNeo2p4B_7_-PbXWRvoU0WV694a5U/w640-h400/argos.jpg)
Νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας βλέπει το φως της δημοσιότητας. Αυτή τη φορά, όπως μεταδίδει η ΕΡΤ, στο Άργος, όπου ένας 34χρονος φέρεται να χτύπησε την 32χρονη σύζυγό του σε διάφορα σημεία του σώματός της με σίδερο ατμού και να την περιέλουσε με χλωρίνη.
Η γυναίκα μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο της Τρίπολης, για εξετάσεις και ιατρική φροντίδα.
Περισσότερα: naftemporiki
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου