![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEGJm_gC4ykr3tZKY7kWNQOdW6vFNOvHedPhxH7K6terqWhuyKBt_SBiT5FM00HWbhPhFP4cRSi5AClft9thQGtYNl6GROo7yEJw_8DXaYCk7x0gxO8HOkEhAVff_Cbqrt5Bzz9gF9nqGuYbRTlhR_7QcdT9zFtrAhFC4xlOgG7MByZHIAG0XiJtFBuDU/w640-h360/triimero.jpg)
Περισσότερα από 82.000 αυτοκίνητα εγκατέλειψαν την πρωτεύουσα το τελευταίο 24ωρο, για το τριήμερο της 25ης Μαρτίου.
Από τις πρώτες πρωινές ώρες, σήμερα, πολλοί είναι εκείνοι που επέλεξαν να εγκαταλείψουν την πτρωτεύουσα, με αποτέλεσμα να παρατηρείται αυξημένη κίνηση κυρίως κοντά στους σταθμούς των διοδίων στις δύο βασικούς οδικούς άξονες: Αθηνών- Κορίνθου και Αθηνών-Λαμίας.
Περισσότερα: protothema
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου