![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1kosA5VOVwt9-y2Zi6LmoT4VBBwUiDqU71aqd9Zo2sG40oty0WXMrjT3w7gwIFIXf93w5G_aMchsQZ1HcIyD0509nT45pKdvNNjDVn93rbGRwPwIKO5j8vqIDNa-yj66uX-_RqQcSLA6DoAV3fSK1OJu2sUzkTe8sV1zG1c7q2eLc9GvxMRcbBNZpxRY/w640-h426/basket.jpg)
Το Final 8 στο Κύπελλο Ελλάδας του μπάσκετ συνεχίζεται με τη φάση των ημιτελικών και η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις Παναθηναϊκός - Άρης και Ολυμπιακός - Προμηθέας Πάτρας.
Η τριάδα Παπαπέτρου, Τσολάκος, Κατραχούρας ορίστηκε στην αναμέτρηση Παναθηναϊκός – Άρης που ανοίγει την αυλαία στα ημιτελικά του Final 8 στο Κύπελλο Ελλάδας του μπάσκετ, ενώ Πουρσανίδης, Τσαρούχα και Τσιμπούρης θα βρεθούν στο δεύτερο αγώνα της ημέρας, ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Προμηθέα Πάτρας.
Περισσότερα: newsit
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου