![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMoCZsdxd0UMHHkRWizOlqsOAnh-050DC-3JGJ4U6JUgrngxjGi_zxMM2YfywVmhxwgYqSSxvE_PF0W3iuEwLMytIOuu5SS1hBQNeUieWn-7lDUeZZAQzWHYrKeZRN3bgF2kOyjjdNtbK1k1E722v3XJOC4Ftuby7MdbcWevHQmq9PMtn3g5wi58keO_g/w640-h362/mother.jpg)
Οι απατεώνες που παίρνουν τηλέφωνο ανυποψίαστους ηλικιωμένους, μιλώντας τους για ατυχήματα των παιδιών τους με σκοπό να αποσπάσουν χρήματα, είναι πλέον πάρα πολλοί και μάλιστα η ΕΛ.ΑΣ συνεχώς τονίζει πως δεν πρέπει να πέφτουν στην παγίδα και να δίνουν λεφτά.
Ωστόσο, μια γυναίκα στην Κάρυστο, η οποία ήταν μητέρα του αστυνομικού διευθυντή όχι μόνο δεν την πάτησε, αλλά τους άφησε να πουν όλο το... «παραμύθι» και τους τρόλαρε κιόλας.
Περισσότερα: gazzetta
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου