![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizNNSOC3wRyEIy5h9kd0NN3Ohm-wppKjxmBsqa0nocIZ5IEdGwJmXoPW7Dyb_d_rbArrgq9aBW68OaAqTM83a0a9dAiMl3t7tq3u60XFhO3Wn4yfBqSDQ48_QWEBUDQM4KvEIQnNXq39bxifURPlFcR0QtBrUDWttZB9KbvANI4PWAoAZWhvhd4MErMW8/w640-h360/mesologgi.jpg)
Νέα διάσταση στο θρίλερ με τη δολοφονία του Μπάμπη στο Μεσολόγγι έχει προσδώσει από χθες μια... περίεργη συσκευή που βρέθηκε στα προσωπικά του αντικείμενα, η οποία έμοιαζε με ρούτερ, ωστόσο αποδείχτηκε πως ήταν κάτι πολύ διαφορετικό: ένας εξορύκτης κρυπτονομισμάτων.
«Προμηθεύτηκαν αυτή τη συσκευή για να μπορέσουν να βγάλουν κρυπτονομίσματα», εξήγησε στο Mega ο Νίκος Βασιλάκος, δημοσιογράφος τεχνολογίας. Παράλληλα, εξήγησε πως το μηχάνημα αυτό είναι ικανό να λύνει δύσκολες μαθηματικές εξισώσεις, έχει ενσωματωμένα πανίσχυρα υπολογιστικά συστήματα και αποφέρει μικρά ή μεγάλα κέρδη στον κάτοχό του.
Περισσότερα: protothema
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου