![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_VFQBYpKTJGZ5wnNbYUSMg6SQBczo0RliKRFHuZBLaXw5nbshPd1DHIKD0VNPTkHbWFNxu9kAL8q5PjWM9HR9bGU_yD960W6lhMRDglNmPEorxeAo2GqbFJsshyphenhyphennItOi7qMgrOI0AYICBXpbDs6PQRcGd4dDVnySmrO15UWg6yK_Wfyt-KdvUmoQHeuk/w640-h360/babis.jpg)
Ύστερα από 18 ημέρες εξαφάνισης του 31χρονου Μπάμπη στο Μεσολόγγι, η σορός του εντοπίστηκε στην περιοχή Ευαγγελίστρια, όπου – σύμφωνα με πληροφορίες – σπεύδει ιατροδικαστής. Τη σορό βρήκε ο Ευάγγελος Αλεξανδρής, επικεφαλής της ομάδας Anubis Cold Case Κ9 team με τον σκύλο ΕΚΟ.
Όλα αυτά, την ώρα που συνεχίζεται η απολογία του 50χρονου κρεοπώλη, ο οποίος ήταν ο τελευταίος άνθρωπος που τον είδε.
Περισσότερα: cyclades2
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου