![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJx_aWNjuhhn_pkT3XKlnJdhL550L7s7TBPupGiLnSvm-Rxu9ABdH-tob_gFrw5ZLTjQBhFMJ-A896cnbr-bLcGlR9OjUGf6oWRfkHNc-17JMhn0h6xY2WfP2g8RnbbUrVNa3oY5jSbJ-pd2fVeIkQpyl1MGEG6gaRn5BL3z2J7VQNlqk3RioDZnqS-0Y/w640-h426/misscreta.jpg)
Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο 43ος Παγκρήτιος διαγωνισμός ομορφιάς. Δεκατέσσερις νεαρές διεκδίκησαν φέτος την πρωτιά στα καλλιστεία «Miss Κρήτη», με τον ανταγωνισμό να είναι τεράστιος.
Γυναίκες από κάθε Νομό της Κρήτης διαγωνίστηκαν για τους τίτλους της Miss Κρήτη, των τριών Αναπληρωματικών και της Miss Κρήτη Young 2023, στο μεγάλο Τελικό του 43ου Παγκρήτιου Διαγωνισμού Ομορφιάς.
Περισσότερα: news247
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου