![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjgUNvrZqGqN20j-vFssHuf6B5o7-wsig6Zv9pHLbXP_x6hfZyui_l8-PSk_635MHuJEgVjBpTBGYvZws99hz2DtYWo4oxSjy4WSOCW7MBFE7MH71kMlB4x7agXPtILbhBgOlpGgOyHPsYK67esI93AQX5f8MAl7DGhQuV-XA_gqq0L0cxeb7rz-gCRm8A/w640-h360/ptwsi.jpg)
Σε Μονάδα Εντατικής Νοσηλείας νοσηλεύεται η 15χρονη μαθήτρια Γυμνασίου που έπεσε από τον 3ο όροφο σχολείου του Περάματος.
Το νεαρό κορίτσι έχει κάταγμα λεκάνης και κάταγμα δεξιού χεριού και η απόφαση για την εισαγωγή της στην εν λόγω μονάδα ελήφθη προκειμένου να υπάρξει αυξημένη παρακολούθηση και αντιμετώπιση. Σύμφωμα με πληροφορίες είναι σε πλήρη επικοινωνία με το περιβάλλον.
Περισσότερα: Cnn
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου