![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiboSGHezkFv7dgAPbYAGTg0BTuvDqxFTfHamdOaCyMpAfd5L6lRxiYaipeLnPgDpTHDlR6kbdPpmrVqdP8Gl5nN98SduzyzeeDy65iwN5uRSCokp19iWRijB8Js8A12Kb01ucbL9mBQWk-oxhRXNlTgKXSgq7ArOLEwMlQN9ox7BovLCxI60E1trav31o/w640-h360/dead.jpg)
Μετά την τραγωδία στη θαλάσσια περιοχή της Παράγκας στη Μύκονο, το φως της δημοσιότητας βλέπουν στοιχεία για τον άτυχο 58χρονο που έχασε τη ζωή του, όταν η βοηθητική βάρκα θαλαμηγού στην οποία επέβαινε, προσέκρουσε σε βραχώδη ύφαλο.
Ο Τανσέτ Τουγκάλ αγαπούσε τη Μύκονο και την επισκεπτόταν κάθε καλοκαίρι. Σύχναζε στα πιο γνωστά εστιατόρια του νησιού και ήταν ιδιαίτερα αγαπητός στους ντόπιους.
Περισσότερα: protothema
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου