![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTNJjkkPj6-COQvS2Wc9NDaMuFBDak9ktmWD3UUaOTs5ktJNqFoB0ibnCY_kM7Dqnh-fBrLsR4njnAfKXwx6YAiC0fGsmZxWvJJqXBMniuR9xFdd6ccFSTpkSA96OJnq-VaxNa1zhRv-M/w640-h300/aimodosia.jpg)
Εθελοντική Αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 05.09.2020 στο κέντρο της πόλης του Ηρακλείου (στο Αίθριο της Λότζια), από τις 10:00 έως τις 13:30. Πρόκειται για μια κοινή προσπάθεια αιμοδοσίας, την οποία συντονίζουν:
O Δήμος Ηρακλείου με την Αντιδημαρχία Πολιτισμού – Εθελοντισμού και ο Παγκρήτιος Σύνδεσμος Εθελοντών Αιμοδοτών και Δωρητών Οργάνων Σώματος «Αιματοκρήτης» με την πολύτιμη συνδρομή του Σώματος Ελληνικού Οδηγισμού.
Περισσότερα: prismanews
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου