![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRT1_kcOAasJw4V2XHxHGx-7j5NVeQQGWJbEViF4hNOAoSTKFQSuhxhpXWKV43pwys4xo3XFcJ9zNSskhmnIpOFC5oCdheHePKM4pMuAfjAk4Ya-_Vi9xzW-bDylPgR_pOCCORbFhsQO8/s640/nekros.jpg)
Για το πτώμα ενός άνδρα, αγνώστων λοιπών στοιχείων, ενημερώθηκε το πρωί της Τετάρτης (24/7) η Λιμενική Αρχή Γυθείου που εντοπίστηκε στη θαλάσσια περιοχή της παραλίας πλησίον Βάθειας Δήμου Ανατολικής Μάνης.
Στο σημείο κατέπλευσε περιπολικό σκάφος του Λιμενικού Σώματος με επιβαίνοντα επαγγελματία δύτη, ο οποίος εντόπισε την ανωτέρω σορό πλησίον του βυθού σε βάθος 8μ. και σε απόσταση περίπου 50μ. μέτρων από την ακτή.
Περισσότερα: newsbomb
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου